banner2-2
banner1-1
banner3-3

rreth nesh

Njihuni me ne

Mobilje M&Z

Me qendër në Chengdu, Kinë, M&Z Furniture është një prodhues kryesor i mobiljeve dhe furnizues B2B i mobiljeve cilësore për shtëpi.Të fokusuar tek konsumatori dhe estetika e drejtuar që nga viti 1989, ne kemi qenë të përkushtuar në formësimin e stilit të jetesës moderne në shtëpi dhe krijimin e përvojës cilësore në shtëpi.Me mbi 30 vjet eksperienca dhe inovacion, M&Z njihet për ofrimin e mobiljeve rezidenciale dhe zgjidhjes së mobiljeve me porosi me një ndalesë.Në ditët e sotme M&Z Furniture ka filluar të depërtojë në tregun botëror, duke arritur vlerën vjetore të eksportit prej 50 milionë dollarë amerikanë.Produktet dhe shërbimet e mëposhtme janë në dispozicion: mobilje për banim, mobilje komerciale, mobilje me kontratë, mobilje OEM, mobilje ODM etj.
Mëso më shumë
living room
dining room
bed room
svd
Case-Share

prezantimi i projektit

Njihuni me ne

  • rasti i projektit të hotelit
  • rasti i projektit të zyrës
Lanzhou Mercure Hotel Project

Projekti i Hotelit Lanzhou Mercure

M&Z Furniture dhe Huazhu Group kanë nënshkruar një partneritet strategjik që nga viti 2016. M&Z Furniture ka ofruar furnizim afatgjatë për Ximing Hotel, Mercure Hotel, All Season Hotel, Hanting Series, Chengjia Apartment, etj. nën Huazhu.

01
VANKE BoYu International Apartment

Apartament VANKE BoYu Ndërkombëtar

M&Z Furniture përfundoi projektin ndërkombëtar të apartamenteve në kullat binjake të Chengdu.Projekti përfshinte një total prej 216 dhomash që mbulonin njësitë A,B,C.

01
Guangzhou Huizhou Commercial Residential Houses

Shtëpi rezidenciale komerciale në Guangzhou Huizhou

M&Z Furniture ka një marrëdhënie bashkëpunimi afatgjatë dhe të mirë me Country Garden Group, dhe është përzgjedhur si furnizues i dollapëve fiks si garderobë, dollapë këpucësh, arka, dollapë kuzhine, dollapë banjosh etj, dhe mobilje të lëvizshme.

01
CIFI GROUP-Boutique Apartment

CIFI GROUP-Butique Apartament

Si një furnizues i centralizuar i prokurimeve në rajonet qendrore dhe perëndimore të CIFI Group, M&Z Furniture është vlerësuar si një furnizues me cilësi të lartë për tre vjet radhazi.Kryesisht është përgjegjëse për sigurimin e garderobave, divaneve, shtretërve, komodinave, dollapëve dhe tavolinave të kafesë për apartamentet e CIFI Group.Deri më tani, projektet e bashkëpunimit përfshijnë Wuhan Changqing Park Store, Hangzhou LINKCITY Store, Chengdu Jinnantian Street Store, Chengdu Wuhou Avenue Store, Chengdu Jiefang Road Store, Chengdu Wuqing South Road Store, etj.

01
Beijing Universal Studio Staff Dormitory

Konvikti i Stafit të Studios Universale të Pekinit

Projekti i mobiljeve të konviktit të stafit të Beijing Universal Studios është projekti i parë i mobiljeve midis Pekin International Resort dhe M&Z Furniture.Më vonë M&Z Furniture u zgjodh si furnizuesi kryesor.Janë siguruar gjithsej 8000 komplete mobiljesh për konvikt.

01
Taikoo Li High-End Hotel

Hotel Taikoo Li High-End

Hoteli Chengdu Taikoo Li Xiyue ndodhet në Taikoo Li, afër rrugës Chengdu Chunxi, zona kryesore e Chengdu-një qytet i ri i nivelit të parë.Është një përfaqësues i hoteleve të serisë së lartë nën China Lodging Group.Hoteli karakterizohet nga koncepte të dizajnit në modë dhe shërbime të larmishme.Për këtë projekt, M&Z Furniture shërbeu kryesisht mobilje fikse me rimeso druri, çantë të fortë të mbulimit të sfondit të ekranit të krevatit, derë të banjës, ekran dekorativ, dollap lavaman, mur TV, gardërobë dhe mobilje të tjera.

01
Guizhou Poverty Alleviation Project

Projekti për zbutjen e varfërisë në Guizhou

Që nga maji 2017, M&Z Furniture dhe Evergrande Group nënshkruan një marrëveshje për prokurimin e mobiljeve për Projektin e Zbutjes së Varfërisë në Guizhou Dafang, i cili ka përfunduar për tre vjet radhazi në Guizhou Dafang, Qianxi, Nayong, Qixingguan, Weining, Zhijin, Jinhai, Liqeni He etj. M&Z Furniture është kryesisht përgjegjëse për ofrimin e garderobave, divaneve, krevate, komodina, tavolina kafeje, tavolina ngrënieje, karrige, dyshekë dhe mobilje të tjera të lëvizshme.

01
 JABIL CIRCUIT

QARKU JABIL

Adresa e projektit: Parku Industrial Jabil, Chuangxin Avenue, Dagua Town, Chongzhou City

01

lajmet e korporatave

Njihuni me ne

  • Lajmet e kompanisë
  • Lajme nga industria
11-05 2022

Prodhues cilësor i mobiljeve të dhomës së gjumit-Be...

Tregu i b...
07-05 2022

Kerkoj burre kabineti magazinimi shtepiake...

Rreth Kinës Sto...
04-05 2022

10 prodhuesit më të mirë të mobiljeve në Kinë

top 10 mobiljet...
30-03 2022

vemendje ju lutem!vera eshte kulmi per...

Formaldehidi...
23-03 2022

M&Z ju njofton se si të arredoni...

Slogani për...